Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos bèsoni po deshèt, Olta lárgohèt, por kjo qe beri Luizí na...

Mos bèsoni po deshèt, Olta lárgohèt, por kjo qe beri Luizí na thèu zèmrat

Olta ka vèndòsur të hèqë dorë nga gara e sáj në Big Brother. Vendimi i sáj ishte i paprítur për banorët e shtëpisë dhe publíkun gjíthashtu.

Ajo ka shprèhur mungesën e djalit dhe shpesh ka pasur gjèndje të rènduar emocionale. Ajo ka thënë se párá se të jetë lojtare e Big Brotheri-t, është nënë dhe familja për të është gjëja më e shenjtë.

Olta: Kam zgjèdhùr të jem e fòrtë dhe të dùkem e hekurt. Këtë lojë do ta kisha lënë me kohë, e bëra për të sfíduar veten time dhe jam ku jam sot pas 100 ditësh. E kam fituar Big Brotherin tim.

Kam káluar emocionet më të mëdhá këtu brènda. Kam qárë shumë herë fshèhurazí. Unë e di sa më mungon Amari. Jam e djègur nga malli për të.

Hyra këtu që të luaj, që të bëj historinë time, të kríjojë kujtimet më të bukura të jetës sime dhe mendoj që ja dòla.

Amari është i imi, unë e di se sa e dua, se sa më mungon. Në këto momente jam e djègur nga malli për të. Është një nga vendimet më të vèshtíra.

Teksa dhá vendimin për tu lárguar nga shtëpia, Olta mori një surprizè nga Vëllai i Madh. Djali i sáj Amari e priste në dhomën e surprizave. Ajo ka shpèrthýer në lòt në momentin e parë që e pa.

Banorët e tjerë janë mùnduar t’i ndrýshojnë mendim dhe të vazhdojë të qendrojë, ku Luizí ka qenë ai që ka tèntuar më shumë, por nuk ia kanë árrítur dot.

Olta ka qenë një ndër lojtarët më të spíkatur brènda shtëpisë së Big Brother Vip. Në momentin e lárgimit, banorët e vjetër të asáj shtëpie nuk i kanë mbájtur dot lòtët, mes tyre dhe Luizí, i cili ka qenë i fùndít që e ka përqafuar dhe i kèrkoi fálje nëse e ka lènduar me diçka gjatë lojës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments