Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos e besoni po deshèt, Olta sápo e beri! Kjo prítej kur...

Mos e besoni po deshèt, Olta sápo e beri! Kjo prítej kur ishte ne BBV

Olta Gixhari është nga personazhèt më të përfolura të momentit. Pjesëmárrja në “Big Brother VIP Albania2” e vuri në qendër të vëmendjes, por ajo ka árrítur gjíthmonë që jetën private ta mbájë lárg medias sidomòs báshkëshortin.

Ndonëse për të ka folur vazhdimisht edhe gjatë qëndrimit brènda shtëpisë, Olta portretin e Dorit e ka mbájtur gjíthmonë të fshèhtë.

Ditën e sotme ajo ka publíkuar një video teksa po kalon kohë me báshkëshortin dhe djalin e sáj dùke zbùluar për herë të parë portretin e tij edhe pse me një foto paksa të zbehur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments