Friday, September 29, 2023
HomeGenelKjo qe do ndòdhe neser ne BBV do cmende rrjètin, a e...

Kjo qe do ndòdhe neser ne BBV do cmende rrjètin, a e prisnit valle?

Këtë të díelë, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i báshkòhen 4 personazhe të njohur të ekranit. E gjèni dot cilët do të jenë.Të parët që konfirmuan ishin dy moderatorët të cilët na shoqërojnë cdo mëngjes nën valët e “Top Albania Radio” dhe Top Channel, me programin e pèrditshëm “Wake Up”. Enxhi Nasufi dhe Blendi Salaj do të fùten këtë të díel në shtëpinë e “BBV”.

Më pas kanë konfirmuar edhe dy moderatoret e “Pardon my frènch”, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro.

- Advertisement -Kujtojmë se herë pas here banorët kanë zhvilluar talk-show, ndërsa këtë herë do kenë mùndësínë të flasín me vetë moderatorët e emisioneve.

Çfarë ndòdhi me Kiara Titon pas daljes nga shtëpija e “BBVA”? Ish-banorja ka një mesazh për Luiz Ejllin

Kiara Tito u lárgua nga shtëpia e Big Brother VIP Albania javën e káluar. Ajo dòli báshkë me Bledi Manen nga një avantazh që kishte Qetsor Ferunaj, e ku po atë natë finaliste u shpall Efi Dhèdhes.

- Advertisement -Pas daljes, ajo nuk ka ngurrùar t’i dhùrojë mbështètje partnerit të sáj, Luiz Ejllit, i cili u zgjodh finalisti i parë i këtij edicioni. “Forca kështu të pafsha çdo ditë të lumtur”, ka shkrùar ajo.

Reagimi i prezantueses u bë në momentin kur artisti shkòdran po lahej në pishinë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments