Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FRIKSHME kjo qe ka bere! Fansat i shane Kiarèn, veprimi i...

E FRIKSHME kjo qe ka bere! Fansat i shane Kiarèn, veprimi i Luizít po xhiron rrjètin

Luiz Ejlli ka vazhduar të trègòjë përkushtimin e tij për báshkëshorten e tij, Kiara, nëpërmjet këngëve të tij.

Në të káluarën, ai ka realizuar disa këngë të tjera të dedíkuara dashùrisë së tij për Kiarën, siç është kënga “Me ty” që performoi brènda shtëpisë së Big Brother VIP.

Është e qártë se dashùria e tij për Kiarën nuk ka kufij, dhe ai vazhdon ta shprèhë në artin e tij muzíkor.

- Advertisement -

“Kiara” do të jetë titùlli i këngës së re të Luiz Ejllit.

Këtë ínfòrmacion e ka zbùluar regjísori Xhùlian Shabani përmes një postimi në Facebook, i cili do të drejtojë videoklipin e këngës së Luizít.

Luiz Ejlli ka nisur xhirimet e këngës së tij të re, “Kiara”, dhe këtë lájm e ka ndarë me publíkun regjísori i këngës, Xhùlian Shabani.

- Advertisement -

“Kthehem me njė píkėnísje e mė tė fòrtė se mė parė! Regjía íme, sė báshkù me ekípín tím te SynopsísAds do bėjm vídeo klípín e Luíz Ejlí, pėr kėngėn “Kíara”. Kjo ėshtė njė kėnaqėsí e madhe pėr mua, sepse trègòn se vlerat e njė artístí nuk vdèsín kurrė, por ùshqehen nga pùna e palòdhshme dhe angazhímí í ekípít tė talentuar!”, ka shkrùar regjísorí nė Facebook.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments