U PÉRJASHTUA para 1 nate, do ju ÇMÉNDE kjo qe nisi te beje Ilnisa Jashte Shtepise

Mbrëmjen e djeshme, Ilnisa Agolli ishte e eliminuara nga formati i Big Brother Vip.

Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në “Fan Club BBV”, teksa foli rreth rrugëtimit të sáj në shtëpi.

E pyetur se kë sheh ajo në finale, Ilnisa përmendi 4 emra,

të cilët sipas sáj janë: Meritoni, Romeo, Jùli dhe Egla.

Padiskutim këto emra përveç Meritonit na surprizuan, për áktin se ajo me asnjërin prèj tyre nuk ka pasur raporte të mira.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...