Monday, October 2, 2023
HomeGenelTrònditet Luizí, çáste drámatíke per kengetarin, situata drejt perkèqesimit

Trònditet Luizí, çáste drámatíke per kengetarin, situata drejt perkèqesimit

Situata mes Luzít dhe Kiarës dùket se është krisur dhe çifti po shkòn drejt “dívòrcit”. Gjatë ditës së sotme Luizí i kèrkoi Kiarës të thýente rregùllat e lojës.

Kjo kèrkesë e çudtishme e Luizít e tènsíonoi shumë Kiarën, e cila gjatë gjíthë ditës ka qárë dhe hera herës edhe ka shpèrth.er ndáj Luizít.

Luizí: E provove që i çoj njerëzít në limite. Kiara: Ik e mòs hajde më. Por debáti i tyre agravoi gjatë situatës së kríjuar në tualet, ku Luizí e mbánte tek lavamani dhe nuk e linte të dilte.

- Advertisement -

Kiara dòli e përlòtur në oborr ku pati një diskutim të ashpèr me Luizín. Ajo i tha Luizít që një herë të vetme që i vjen mùndësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.

Nga ana e tij Luizí i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e prèku, po thjesht po qëndronte te lavamani. Ajo tha se nisi të qánte sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavárësisht kësáj, Luizí nuk e mori mùndimin të lárgohej nga aty.

Díksutimi mes dýshèsh vijoi edhe në dhomën e garderobës. Kiara i tha Luizí se ka nèvojë për hapësirën e sáj dhe se veprimi që ai bëri në tualet është i pafálshëm. Sipas Kiarës, nëse ajo do ishte në vendin e tij, nuk do sillej njëlloj, por do i jepte hapësirën e dùhur që ai të fitonte.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments