Luizi e pranon… mund të dalë nesër nga shtëpia: Ja ajo qe nuk eshte thene deri me sot

Në një bisedë me Tanin në dhomën e gjumit, Luizí ka shprèhur shqètësimin se mùnd të përjashtohèt të shtunën.Luizí: Kam një síklet, mùnd të lárgohem nesër nga shtëpia.

Sipas tij, debáti që ka pasur me Evën mùnd të kèqínterpretohèt dhe të mèrret si prèsion psíkologjík ndáj sáj. Kujtojmë që pas debátit për Evën erdhi një zarf i zí që e përjashtoi nga loja ndërsa për Luizín nuk është márrë një vendim.

Nuk kuptohèt shumë mirë se çfarë por diçka po ndòdh me Luizín. Ai sot ka qëndrùar në heshtje, edhe me Kjarën.Në një moment Luizí i kèrkon ndíhmë dhe ajo i thotë që aty është, nuk po íkën. Kjo nuk është ndíhmë, ia kthen Luizí. Shíko videon më poshtë.

Prej ditësh aludojet se Luiz Ejlli, është në gjèndje jo të mirë shèndètësore. Nëpër shtëpi, fansat thonë se ai dëgjohèt dùke kèrkuar ilaçe, dùke qëndrùar i shtrirë, apo me orë të të tëra në dhomën e rrëfimit.

Së fùndmi, në tjetër lájm po përhapet për gjèndjen shèndètësore të këngëtarit. Thuhèt se Luizí mbrëmjen e djeshme ka ka lënë shtëpinë për të shkùar në një spítál privat.

Ai ka bërë disa análiza që párá dy ditëve dhe janë në prítje për të dalë përgjígjet.Nëse ato análiza dalin jo të mira, ai do të lárgohèt nga loja. E keni vënë re në disa video që ai e ka thënë vetë që të shtunën do të dalë…

Gjithsesi më shumë prítet të mèsohèt orët në vijim dhe prime-n e nesërm. Po në rast se dèl Luizí, BBV mèrr fùnd, nuk e shíkon më asnjë njeri.

Leave a Reply