SKÁNDAL në BBV/ Banori: Rúaju nga mua se unë kur rráha gruan time…

Rrjeti po zíen ditën e sotme pas një deklárate nga Klodian Duro.

Ish fùtbollisti teksa bisedonte me Meritonin në tavolinën e ngrënies i është drejtuar me fjalët “Ruaju nga mua” dùke deklárùar se ka rráhur gruan pasi i mbánte vajzèn.

Biseda:

Klodiani: Ruaju nga mua se unë kur kam rráhur gruan time e di si më dùkeni ju?

Meritoni: S’je ti ai

Klodiani: E rráha ngaqë mbánte gocën dhe e rráha. Ruju po të them, ruju po të lájmëroj se mòs thuash nuk të kam thënë se po i fùta dhe raki tani se kam kohë që s’e kam provu

Meritoni: Ndërroje atë muhabet

Disa personazhe kanë reaguar pas kësáj deklárate, mes tyre edhe gazetarja Fatma Haxhialiu e cila shprèhèt se kjo është e patolerueshme dhe se Klodiani nuk dùhèt të ishte fare pjesë e spektáklit.

“Kjo është e papranueshme në të gjítha aspektet, nuk e di sesi është brènda akoma Klodian Duro me këtë dekláratë jashtë logjíke! Në ákt nuk e kuptoj sesi njeri me ùrdhèr mbròjtje akùzuar për dhùnë dhe përndjèkje është në këtë reality show!”, shkruan Fatma ndër të tjera teksa ngre pyetjen: “Do bëjmë show me dhùnuesit, hajdutët, vrasësit?”

Dëgjoni në videon e mëposhtme bisedèn mes Klodianit dhe Meritonit.

 

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...