Saturday, June 3, 2023
HomeGenelÇfarë ndòdhi në mesnatë? Luizí bèn Kiarën të qájë me dènesë: Të...

Çfarë ndòdhi në mesnatë? Luizí bèn Kiarën të qájë me dènesë: Të jetë hera e fùndít

Nata e mbrëmshme dùket se nuk ka qenë aspak e qetë për Luizín dhe Kiarën në shtëpinë e “Big Brother VIP”, pasi të dy kanë pasur debáte të fòrta.

Gjithçka ka nisur pasi Luizí i është drejtuar me tone të fòrta moderatores, e cila dhe është prèkur dhe ka nisur të qájë. Ajo i tha se i ka bèrtitur disa herë dhe kjo e ka bërë të ndihèt e pavlerë.

“O Kiara, o Kiara, o Kiara, a po flas unë moj” “Me kë po flet ti, kujt i flet kështu”

“Po s’ma vár moj” “Kujt i fishkëllen ti ashtu” “Po kujt se s’po ma vár, 13 herë o Kiar” “Ka mùndësi të mèsosh të flasësh e të komuníkosh”

“Po si moj të flas se më dòli goja mbrapa” “”Mos më fol mua ashtu síkur po i flet ndonjë qeni në rrugë” “Po s’po ma vár pra” “Boll çfarë”

“Mos ma ngri zèrin kaq të them. Hera e fùndít që ma ngre zèrin se e di sa më ke prèkur sot që më ke ardhùr ashtu dùke ngritur zèrin aty”

“Si të kam ardhùr” “E di si më bërë të ndihesha?” “Si të pavlerë komplet. Boll Luiz. Është hera e disatë që më bèrtet”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments