Kujdes kjo shenjë hòròskòpi, Meri Shehu: Një i afërm po ju sjell THES me leke

Dashi dhe páráshíkimi i tij si shenja e pare.

Ju dùhèt nje ballafaqím familjar sot qe te merni disa vendime te rèndesishme. Dashuria po jep energjí te pakontrrolluar.

Demi

Nje tákim sot ne nje rruge apo nje mesazh ju le pa fryme. Xhelozía ne kùlm ju terbon.

Binjaket

Nje ballafaqím ekonomík ju trègòn qe ka gjera qe mùnd te dalin kunder jush dhe te kríjojne nje situate te lòdhshme.

Gaforrja

Nje perballje ne cift sot do jete percáktuese  per lídhjen apo nivelin  e perfaqesimit ne pergjíthesi.

Luani

E sígùrt qe sot nje femer kerkon t’ju nxjerr jashte loje ne lídhje me pùnen dhe ndíkimin tuaj.

Vírgjeresha

Edhe ju nje femer ju ka hapur lùfte te fshèhte por qe i ka shtrire tèntákùlat deri aty ku se prisni.

Peshorja

Per ju nje moment shume i veshtire percákton rolin tuaj ose hùmbjen tuaj ne kárriere apo ne nje raport te rèndesishem.

Akrepi

Ju dùhèt nje lájm nga díkush nga jashte apo mbeshtètje ekonomíke. Nje i afert po ju thurr nje prapaskene.

Shigjetari

Díkush po ju perdor ne emer te lirise suaj apo nje pùne te rèndesishme qe ju ka afrùar. Kujdes ca ju premtohèt.

Bricjapi

Per ju dita ka nje surprize te kendshme po qe ju mùnd ta rèfùzoni vet ose ta prishni.

Ujori

Sot nje rèndesi te vecante ka nje deshire per nje ndrýshim ne pamje apo ne pùne. Ndjeheni si te bllokuar.

Peshqít

Per ju dita ka shune romance por ka edhe dhùne, pasion, zòterues. Kujdes xhelòzía mùnd te prish momentin. Uthùlla e fòrte prish enen e vet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *