Vetem Dy dite pas BAJRAMIT, ROMEO ben MÉKATIN e TÚRPSHEM! Shqiptaret po Çménden

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debáte të fòrta.

Romeo dhe Jetmiri dùket se në këtë garë e shohin njëri-tjetrin kùndèrshtarë të fòrtë pasi

shpesh i shohim dùke u përplasur me njëri-tjetrin. E njëjta situatë ka ndòdhùr edhe sot,

ku dy banorët edhe kanë írònizuar njëri-tjetrin.

Në një moment Jetmiri shihèt teksa i afrohèt Romeos dhe i thotë ta puthë, por ky i fùndít jo vetëm që nuk është shmángur por ka vijuar debátin.

Pjesë nga debáti:

Romeo: Të të vijë tùrp. Ti nuk ke fytyrë o mustaqe

Jetmir: Je i shpífur. Ik andej

Romeo: Do të të lëpij? Do të të lëpij?

Jetmir: Po të jap lejen më lëpij, më puth një çík

Romeo: Ndërrove mendje kalove nga çunat tani? Duhèt të rruhesh një çík.

Pa kamera si Liami, si Liami. Do të kënaqë vëllai po pa kamera, si Liami.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...