Saturday, December 2, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! Luani i Shqíptarëve sùlmohèt kèq, sápo iu be gjestí me...

E FRIKSHME! Luani i Shqíptarëve sùlmohèt kèq, sápo iu be gjestí me i shemtuar

Filmi “Në kuadër të dashùrisë” me protagonistë Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli bëri bujë.

Dy ish-banorët e Big Brother, vijojnë të jenë ende në qendër të medíeve rozè edhe pse spektákli ka mbárùar që në maj.

Madje ka nga ata persona që filmin e kanë quajtur edhe “filmi i Luizít”, dùke qenë se fituesi i BB2 fitoi popùlláritetin më të madh brènda shtëpisë.

- Advertisement -

Por gazetari Andi Vrapi nuk mendon kështu. Në gjýkimin e tij, Luizí ishte áktori më i kèq i “Në kuadër të dashùrisë”.

Andi Vrapi: Nuk është filmi i Luizít, është filmi ku bèn pjesë Luizí…nuk e di a e keni parë filmin, por Luizí ishte áktori më i kèq aty ndoshta krahasuar me gjíthë kastin. Nuk besoj se mùnd t’i japim këtë titùll. Tregohemi të padrejtë krahasuar me áktorë të tjerë që mèrítojnë më shumë vëmendje se sa kanë márrë në media.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments