Saturday, December 2, 2023
HomeGenelKy detaj VULOS shtatëzanin e Kiara Titos! Nuk mbètet më vend për...

Ky detaj VULOS shtatëzanin e Kiara Titos! Nuk mbètet më vend për aludime

Prej disa javësh në rrjèt po përflitet për një shtátzèni të Kiara Titos. Thuhèt se miqtë e moderatores e kanë zbùluar lájmin për mediat, por vetë Kiara ende nuk ka reaguar.

Megjíthatë me veprimin e fùndít ajo i ka shtuar dýshimet. E ftuar në javën e Modës në Milano, Kiara është shfaqur me veshje “oversize”, pra të gjera.

Kaq është dashur dhe ndjèkësit kanë nisur dýshimet se Kiara është vërtet shtátzènè dhe po fshèh barkun.

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments