24 ore para LÁRGIMIT, Jul Deda ben veprimin qe ÇMÈNDI Produksionin

Pas veprimit te djeshem ku aktori i humorit Julian Deda nxorri te pasmet para kamerave, qarkullojne zera se produksioni ka marre nje vendim.

Ne PRIME te dites se neserme Julit mubd ti komunikohet gabimi i tij fatal i cili i kushton skualifikimin nga gara per cmimin e madh.

Nderkohe ne shtepi, sfida me litarë ose loja e rezístencës, e vèndòsur së fùndmi nga Vëllai i Madh, ka sjellë jo pak debáte mes banorëve.

Mbrëmjen e djeshme ishte Meri me Sarën që bènë një debát të fòrtë, ku gati nuk përfùndoi në konfrontim fizík. Pas agravimit të këtij debáti, grupi që udhëhiqej nga Ilnisa u dorëzua.

Sot të parët që kanë nisur lojën, ka qenë grupi i Jùlit, i cili i kèrkoi banorëve të rezítojnë që të fitojnë kùndèr Romeos. Grupi i Jùlit bllokuan banjën që grupi i Romeos të mòs hynte dhe kjo ka sjellë debáte.

“Deri në darkë ne erdhëm dhe ju dhámë bukë dhe ju bllokoni banjën”, ndërsa Olsi Bylyku i cili është nga grupi i tjetër iu përgjígj “shtyjeni sa të doni ne këtu na keni”.

 

Leave a Reply