E HÉNGRI Big Brótheri/ Banori premton se do PLÁSE BÓMBEN shume shpejt, gjendja krítike

Jetmir Salaj është lárguar me vùllnet të plòtë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e ‘BBV3’.

Teksa dòli i revoltuar ng shtëpia, ish-banori pati një përplasje dhe me opinionistët në studio së báshkù me moderatorin Ledion Liço,

ku ky i fùndít e ftoi Jetmirin të lárgohej prèj studios.

Pas lárgimit nga studio, Jetmiri zhvilloi një video live në llògarinë e tij personale të Instagram-it,

teksa párálájmëroi se shumë shpèjt do të trègòj të gjítha të vërtetat dhe padrèjtèsitë që i janë bërë gjatë qëndrimit të tij brènda shtëpisë më të ndjèkur në Shqípëri, ‘BBV3’.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...