Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelKy Párashikim “Do ju çmènd nga qèjfi”, Numri që sjèll Fat Dhe...

Ky Párashikim “Do ju çmènd nga qèjfi”, Numri që sjèll Fat Dhe Páráshikon të Ardhmen

Sa prej jush besojnë se kanë një numër apo një shenjë që ju sjell shumë fat? Ne mendojmë se çdo shenjë e hòròskopit e ka diçka që ju sjell shumë fat dhe ne sot do t’ju trègojmë për numrat. Me mùndësi të madhe ju nuk e dini se cili është numri që sjell fatin në jetën tuaj? Mèsojeni tani si më poshtë bazuar në shenjën tuaj.

Fati do të jetë fantastik për Dashin i cili nga hòròskopi bekohet me numrin 7 pasi ky numër do t’i gárantojë shumë fat në të ardhmen. Trègohuni shpirt mirë dhe bëni vetëm të mira për njerëzit që ju doni dhe sa herë doni të bèni diçka fati thotë që ju të mbèshteteni tek numri 7.

Për Demin fati i ka dhënë numrin 5 pasi me këtë nùmër do t’i gjendet gjithnjë pranë. Ka një mèsazh për ju: Dùhet të fokusoheni shumë tek shèndeti juaj pasi kohët e fundit mendoni se jeni mirë, por diçka nuk shkon. Mos u fr.ikësoni pasi fati është në anën tuaj, thjesht ju kërkohet më shumë kùjdes.

Bínjaket i përkasin numrit 3. Ajo lidhje nuk është për shk.ak të numrit ideal, por për shk.ak të aftësisë për komùnikim, po ashtu mund ta përfa.qësojnë edhe numrin 3 sepse kanë natyrë të dyfishtë.

Kështu që për binjakët numra të fatit janë 3. Kjo nuk do të thotë se duhet të prov.oni eksperienca tr.eshe, edhe pse jeni ca aventurierë si shenjë.

Vetëm tek numri 2 do ta mbèshtesë fati Gaforren ndaj dhe sa herë që shikoni numra 2 atëherë bëni diçka se do të keni fatin pranë. Shumë shpejt për ju numri 2 do të sjellë dy-fishim të rrògës dhe dy-fishim të shèndetit dhe dashurisë.

Ju njerëz që jeni të shenjës së Luanit, ju jeni mbrètër ndáj dhe jo më kot jeni njësha. Juve fati ju garanton mbës.htetje tek numri 1. Gjatë gjithë muajit shtator fati do të jetë në anën tuaj, por vetëm me një kusht. Deri në datën 15 ju duhet të bëni një gje te mirë. Cilën? Fati jua ka lènë juve në dorë ta zgjidhni.

Vírgjèresha, kápni numrin 6 dhe do të mbuloheni me shumë fat. Mos e hárroni kurrë këtë gjë! këto kohë mendoni për një kùjdes të shpejtë shèndetësor sepse ju nev.ojitet. Fati e kërkon këtë gjë pasi për pjesët e tjera, shèndetin dhe páratë do të mendojë fati që t’i keni punët mirë.

Peshorja, nëse do të pyesni se me çfarë numri ju mbèshtet fati, ai është numri 8 ndaj dhe nëse planifikoni diçka mos hárroni, fokùsohuni tek numrat apo datat “8”. Meqë ra fjala, fati párashikon që në 8 te muajit qe vjèn ju do të merrni një lájm financiar që do t’ju bëjë të shkoni në qiellin e shtatë.

Akrepa, a jeni dakord me numrin 9? Po, ky është numri juaj i fatit. Ne mèndojmë se pas dates 9 shtator ju do të keni marrë një lájm pozitiv, por edhe nëse nuk ju ka ndòdhur mos harroni të kujtoheni për 9 tetorin pasi një lájm i artë shèndetësor do t’ju ngrohtë ze.mrat.

Shígjetare, nëse bashkoni 1 dhe 1 formohet 11-a dhe ky numër ju mbèshtet në fatin tuaj. Ju jeni një person me shumë energji dhe shumë vizion dhe kërkoni të arrini gjithçka në jetë në një kohë të shkurtër.

Ju kèshillojmë të bashkëpunoni sa më shumë me të afërmit tuaj dhe mos hárroni….për atë rritjen e rrògës që keni kohë që e keni kërkuar, do të plotësohet para 11 nëntorit.

Ju bricjape, kapni numrin 12 dhe shènojeni diku, pasi fati thotë se nëse ju do të mbështeteni tek ky numër, fati do të jetë në anën tuaj. Gjithë shtatorin fati garanton se do të vèndosë një kùrorë në kokën tuaj.

Dhe nuk do ta heqë atë deri sa shèndeti, páratë dhe dashuria juaj të jetë plotësuar. Por, më shumë fokùsohuni tek shèndeti, pasi duket se pjesën tjetër e keni në rregull.

Edhe ujoret, njësoj si su.lmuesit e futbollit të cilët ëndërrojnë të kenë numrin 10 në fanellën e tyre edhe ju jeni të bèkuar nga fati me numrin 10. Ju do ta keni gjithë jetën váj pasi edhe në ástròlogji numri 10 njihet si një numër që është i bekuar nga yjet dhe nga fati i mbárë ndáj dhe çfarë t’ju themi më, lùm si ju.

Për shenjën e peshqve numri 4 është numri i fatit të tyre. Ky numër do t’i bëjë ata që të hèdhín vetëm hapa të sigurt drejt të ardhmes së tyre. Do të ketë një të ardhme me shumë fat për ata që janë mártuar në datat 4 ose kanë líndur në datat 4 të çdo muaji.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments