Friday, September 29, 2023
HomeGenelLajm i kèq per Shqíptaret! Goditet Luizí, sa kèq kjo per fituesín...

Lajm i kèq per Shqíptaret! Goditet Luizí, sa kèq kjo per fituesín e BBV

Pas pjesëmárrjes në “BBV” Luiz Ejlli árríti që të fitojë zèmrat dhe vëmendjen e një publíku të gjerë dùke u cilësuar si ‘fenomeni’ i të gjíthë ‘Big Brotherave”.

Ai krýesoi listën e një prèj më të kèrkuarve në rrejtet sòcíale dhe internet.

Megjíthatë edhe pas daljes së tij nga ky reality show, ku ai u shpall fitues situata vazhdoj njësoj, teksa këngëtari korri suksese të një pas njëshme me koncertet dhe projektet më të reja.

- Advertisement -

Megjíthatë ekseprti i IT, Toni Kallanxhi ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka treguar se situata ka ndrýshuar.

Ai tha se së fùndmi Luizí ka márre nje gòditje te rènde ne rènditjen e me te preferùarve dhe ka káluar në vendin e tretë në listën e më të kèrkuarve të shqíptarëve, pasi sipas tij vendin e parë e ka zènè ChatGPT.

- Advertisement -

“Nëse e márrím në një term më të gjerë Luizí është në vend të tretë, është prapë Chatgpt që ia mèrr’’-u shprèh Kallanxhi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments