Friday, September 29, 2023
HomeGenelLájm i madh. Lùani Shqiptarëve kthehet në Shqipëri. BUKUROSHJA qe e prèt...

Lájm i madh. Lùani Shqiptarëve kthehet në Shqipëri. BUKUROSHJA qe e prèt në aeroportLuizi ka qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për disa ditë, ku ka mbajtur një seri koncertesh për shqiptarët që jetojnë atje.

Sot, këngëtari është rikthyer më në fund në vendin e tij dhe e para që e ka pritur në aeroport është partnerja e tij, Kiara.

- Advertisement -

Ajo e ka surprizuar Luizin duke shkuar në aeroport për ta puthur dhe përqafuar pas kaq ditësh larg njëri-tjetrit.Ndërkohë, Luizi ka postuar një video në InstaStory ku njofton të gjithë se ka arritur në “shtëpinë e ëmbla, shtëpi”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments