Friday, September 29, 2023
HomeGenelSkándáli tròndites! Desh shèshít plani Skuth brènda ne BBV, kjo do shkáktoje...

Skándáli tròndites! Desh shèshít plani Skuth brènda ne BBV, kjo do shkáktoje zhurme te madhe

Mbrëmjen e djeshme pas prime-t, Ermiona i tha Luizít se dëshiron të lárgohèt nga shtëpia. Ajo shprèhèt se nuk mùnd të durojë njerëz fállco.

Luizí i tha mòs t’ia japë këtë kënaqësi banorëve. Ai e këshilloi të qetësohej e të flinte dhe nesër ta mendonte më mirë.Mbrëmjen e djeshme Olta ka biseduar me Armaldon dhe i ka kèrkuar mendim në lídhje me Ermionën.

Olta: Tani kam një pyetje, si mendon në këtë píkë të lojës që jemi, të mèrrem me Jonën? Apo mòs të mèrrem fare fare, ta paketojmë? Armaldo: Nuk ndrýshon gjë si të mèrresh si jo.

- Advertisement -

Olta: Mos është më mirë të mèrresh me të? Sepse kështu ajo dèl nga vetja, bèrtet ùlëret. Armaldo: Duhèt të ruash qetësínë me atë. Olta: Nuk ma hèq dot qetësínë ajo mua. Armaldo: Merru, se fíllon bèhèt e bèzdísur ajo.

Nderkohe sot Me një komuníkim zyrtar nga “Big Borther Vip”, Ermiona Lekbello është skualifíkuar ditën e sotme nga loja.Në zarfin e zí që erdhi këtë mëngjes në shtëpi, shkruhej se pas párálájmërimit të mbrëmshëm nga “Vëllai i Madh”, këngëtarja ka ushtrùar “në mënyrë të përsëritur” dhùnë verbale ndáj banorëve prandáj edhe është përjashtuar mènjèherë.

- Advertisement -

Si dùket shkák për përjashtimin e Jonës është bërë një debát mes asáj Oltës dhe Maestros. Mesa dùket Ermiona ka pèrdorur fjalë banále ndáj áktores, e cila ditën e sotme po trègònte se ajo e kishte quajtur “balenë” si dhe e kishte òfènduar.


 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments