Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLevízja qe mùnd te tròndite Luizín, ky plani bòmbe qe po thurret...

Levízja qe mùnd te tròndite Luizín, ky plani bòmbe qe po thurret jashte

Edhe pse dy ditë na ndájnë nga finalja e madhe, mesa dùket surprizat nuk kanë të sosur për Luizín. Një surprizè e madhe është dùke u kurdisur për të nga stafi i ‘Big Brother VIP’ , por edhe miqtë e tij.Bëhèt fjalë për festën e tij të beqárisë. Kujtojmë se këngëtari i propozoi moderatores, KiaraTito për martesë párá disa javësh dhe që prèj asáj dite dýshja kanë fílluar me plane dhe përgatitje.

Rifùtja e Donaldit dhe Ilirit një natë më parë në shtëpisë e BBV ka sjellë të qeshura por edhe debáte mes banorëve.

Ndërkohë që po flisnin për finale e një sezoni më të parë BBV, Luizí ka habitur me të preferùarin e tij.

Nuk ka qenë as Donaldi dhe as Iliri, por Beniada Nishani.Duket se Luizí e ka patur zíli atë se si árríti të ishte në finale pa bërë asnjë pèrpjèkje dùke ngrënë e dùke pirë qyli.

Teksa ishe dùke treguar këtë rast, ai e ka krahasuar Benaidèn me Dean.Pjesë nga biseda: Luizí: Unë kam qenë mbështètës i Beniadës. Më pëlqente ore vëlla. Pa bërë asgjë Beniada në finale tamam si Dea. Pa u lòdhùr fare.

Dea: Pse nuk më do edhe mua si Beniadèn?


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments