Friday, September 29, 2023
HomeGenelMbároi BBV! Gati ta mbýlle, nuk ka me deshire ta vazhdoje, banori...

Mbároi BBV! Gati ta mbýlle, nuk ka me deshire ta vazhdoje, banori do lárgimin

Në një moment kur e ka gjetur Luizín vetëm Lorènci i është afrùar dhe i ka treguar me zè të ùlët se ka vèndòsur të lárgohèt sot dhe e ka lájmërùar edhe Vëllain e madh.

Kur Luizí e ka pyetur pse ai i ka thënë: “Se përballoj dot, kam si ánkth dua thjesht me dalë.”

- Advertisement -

Luizí: Po hë o burrë se do mèsohesh. E di sa herë kam dashur unë me dalë? Lorènci: Po t’i ke motiv me ndejt o burrë.

Po të kisha dhe unë një motiv e haja veten me dhèmbë për të qëndrùar. Po s’mùndem më. U bë gjíthë kjo kohë nuk mèsohem dot.

- Advertisement -

Debate të ashpra kanë ndòdhùr midis banorëve të Big Brother Vip. Në këtë vdebát janë përfshirë trekëndëshi Efi Dhèdhes, Luiz Ejlli dhe Kristi Aliaj.

Efi i është kthýer Kristit dhe ja ka përsëritur se është tradhëtar disa herë në lídhje me márrëdhënien dhe lídhjen që pati me Kejsi Mejdinin.

Ai tha se është në rregùll me veten e vet dhe nuk ka tradhëtuar askënd dhe në këtë moment ka ndërhyrë Luizí dùke thënë se ai ka tradhëtuar Sabianin. Duket se Kristi nuk e ka durùar sùlmin e dy banorëve dhe i është kthýer kèq Luzít dùke i thënë se është kokrra e vùlgarit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments