Monday, October 2, 2023
HomeGenelLuanët, ndrýshim pune ndrýshim bíznesi Ky hòròskòpi sot më i sáktë se...

Luanët, ndrýshim pune ndrýshim bíznesi Ky hòròskòpi sot më i sáktë se kurrë

Astròlògu Jòrgo Pùlla ka dhënë páráshíkimin për pjesën tjetër të  muajit Tetor  për 6 shenjat e párá të hòròskòpit, ndërsa shtoi se do të jenë më me fat Gaforrja, Akrepi dhe Peshqít. AI trègòi se si do të jetë ana ekonomíke dhe shpirtërore për Dashin, Demin, Binjakët, Gaforrèn, Luanët dhe Vírgjèreshën për këtë muaj, dùke zbùluar se cilat janë edhe ditët më të mira për të bërë veprime të ndrýshme.

Dashi eshte shenja e pare, Duhèt të jenë të kùjdèsshëm, sidomòs personat me nje rèndesi te madhe. Sa i përket çështjeve pròblèmatíke që kanë pasur më përpárá dhe është mirë të mbýllen sa nuk është vonë. Për çështjet që lídhen me anën shpirtërore, mùndësitë e reja për të palídhùrit dhe ndíkime pozítive në gjèndjen ekonomíke financiare.

Demi eshte shume mire keto kohe, eshtë një mùndësi shumë e mirë për një çështje të vjetër që ka të bëjë me pasuritë e paluajtshme sepse 15 ditëshi i dytë i këtij muaji, pas datës 12 ndíkohèt pozítivisht dhe mùndësi të reja që lídhen me anën ekonomíke. Në lídhje me çështje shpirtërore, një lídhje që ka qenë me ujorin dùhèt të ketë kùjdès tani sepse ka qenë një lídhje më përpárá dhe është shkëputur, ka ríkthim kjo lídhje por të jenë të kùjdèsshëm që të shkòjnë atje ku dùhèt… në martesë, është momenti për ta zgjídhùr tani këtë cështje.

- Advertisement -

Binjakët Dy gjërat krýesore që kanë, ndíkimin e pùnës dhe kárrierës, mirëpo në muajt që lamë pas kanë pasur shumë pròblème, të cilët do t’i zgjídhin. Është një moment perfekt sepse do të shíkojnë diçka që do të dalin mbi sipërfaqe gjëra në favorin e binjakëve dhe janë bërë disa padrèjtèsi. 10 ditëshi i dytë është i favorizuar për çështje që kanë të bëjnë me anën ekonomíke, disa párá të pamárra më përpárá dùket se i márrín. Një pùnë e re është në prag për tu zgjídhùr dhe e fitojnë dhe mùndësi të reja që do të kenë në çështjet ekonomíke.

Gaforret, Duket se në lídhje me biznesín kanë një ndíkim të madh pozítiv. Do të jetë një moment historík se do të kenë ngritje në detyrë dhe do të kenë mùndësi të reja. Duhèt të kenë kùjdès në lídhje me bricjapin, vírgjèreshën nëse kanë pasur pròblème por është mirë që pas datës 12 ta zgjídhin këtë pròblèm sepse është kohë perfekte për ata. Në çështjet ekonomíke, të mòs harxhojnë më tepër sa ç’dùhèt, të páktën deri në datën 17, më pas mùnd t’i bíen me top.

Luanët Kanë ndrýshim pùne, ndrýshim biznesi, do të kenë disa oferta të rèndësishme. Plus rritjes në detyrë, kanë sháns të madh nga një ofertë që do t’ju bèhèt dhe një çështje lígjore që e fitojnë me të drejtën e tyre që kanë 13 vjet që luajnë të tretët me ta. Tani është radhá e tyre. Në çështjet ekonomíke, veçse do njohin rritje.

- Advertisement -

Vírgjèrèsha, mùnd të jenë brènda kompanisë, por do të kenë ndrýshim të madh në anën ekonomíke sepse do t’ju bèhèt një ofertë shumë e rèndësishme dhe tunduese por dùhèt të kenë kùjdès në lídhje me orarin sepse kanë një moment historík për të pùnuar për veten e tyre. Djersa e ballit të tyre dùket se tani vlerësohèt shumë. Është një moment perfekt që ka të bëjë me peshqít e bricjapët sepse mùnd të fíllojë një lídhje që nis si sháka dhe shkòn deri në martesë. Edhe për ata që janë në Zvicër apo Kanada, do të kenë fatin e tyre më të madh në këtë periudhë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments