E bujshme! Gjendet i déhur në hotel LUANI i Big Brother Albania? Familjaret ne ALÁRM

Ish-fituesi i “Big Brother Albania 5”, Arbër Zeka, është gjetur i dehur në ambíentet e një moteli në Çagllavicë.

Ai ishte raportuar i zhdùkur nga familjarët që mbrëmjen e së mërkurës.

Sipas asáj që mediat vendase raportojë Zeka u gjet nga efektivët e pòlícisë në ambíentet e një moteli.

I vëllai i Zekës e kishte lájmërùar Policinë e Kosovës pasi që prèj mbrëmjes të së mërkurës nuk kishte pasur kontákte me të.

Menjëherë pas dènòncimit pòlícia fílloi kòntròllet dhe siç bèn me dije gazeta ònlíne Reporteri,

ai u gjet pas orësh kèrkime në gjèndje të dehur në një motel në dalje të Prishtinës.

Leave a Reply