Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuani i Shqíptarëve nuk ngopet me dasma, Na Trònditi vendimi i Fùndit...

Luani i Shqíptarëve nuk ngopet me dasma, Na Trònditi vendimi i Fùndit qe sápo mori

“Fituesi i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, árrín sukses në kárrierën muzíkore”.Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, po shijon suksesín e mèrítuar në botën e muzíkës. Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqípëri, ai vazhdon të ketë shfaqje të muzíkës së tij të mrekùllueshme që nuk kanë ndálur.Performancat e tij janë të shumta edhe në Kosovë. Mbrëmë ai performoi në një diskòtekë në qytetin e Ferizajt. Gjithçka u bë më spektákoláre kur Luizí këndonte këngën “Me ty”, që ia kushtoi Kiarës gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, dhe në skenë fùtet edhe ajo.

- Advertisement -

Luizí shprèhu fálènderim për míkprítjen e madhe që po i bèhèt në Kosovë dhe tha se do të organizojë një dasëm dhe atje për t’i shprèhur mirënjohjen e tij.Kárríera e tij muzíkore po ecën në rrugën e suksesit, dùke i dhënë më shumë mùndësi për të shkëlqyer në skenë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments