Monday, October 2, 2023
HomeGenelLuáni me kèmíshe fati, Peshorja me 'hèqje mágjísh', 3 shènjat që do...

Luáni me kèmíshe fati, Peshorja me ‘hèqje mágjísh’, 3 shènjat që do u víjë e mira në dère

Ka shumë momente në jetën tonë që fatin na rrí afër dhe nuk na bráktís dhe duket se kështu do të ndòdhë edhe në të ardhmen e afërt. Në ástròlògjí ka dítë që ju jeni shumë të puthur nga një aròme e nje fáti te míre dhe ka ditë që juve ju prèsín ditë shumë të vèshtíra, por nga dita e nesërme duket se një mbárèsi do të víjë për disa shenja.

Ju të tjerët nuk dùhet të bèheni aspak zílíqárë por janë këto 8 shenja që për 10 ditët që do të víjnë do t’u ndrýshojë shumë jeta dhe jo më kòt për to thuhet, ju e Páçi shumë fat! Tashmë a jeni gati t’i zbùlòjmë së bashku?

Në krýe të listës gjènden Brícápët, që në 10 ditët e ardhshme do të shíjojnë një rrítje mesatare fínáncíare si rrèdhòjë e një shpërblimi në punën e tyre apo një bòrxhí që më në fùnd u kthèhet. Tashmë kjo shenjë dùhet të ndíhet gati për të bërë plane.

- Advertisement -

Edhe për Gáforèt, 10 ditët që do víjnë do të sjèllin shumë mbárèsi si një energjí shumë të bèkùar që u hýn në fámílje dhe një shèrím të plágève. Deri në korrik hállèt e jetës do t’u fshíhèn fare ndáj dhe duhet të ndíheni shumë të mrèkùllùar brenda jush.

Si mùnd të mòs ketë fat edhe për Ujòrèt, që këto 10 ditë do t’u dùhet të mèrren kryesisht me shèndètin e tyre sepse ai do të víjë sa më shumë drejt fòrcímit. Ju do të nísni të dòbèsòheni (nëse jeni mbí-peshë) dhe mbi të gjítha atyre që kanë një síklèt shèndètèsor Universi do t’u sígùròjë shèrímin.

Pas 10 ditësh të líndùrit si Shígjètar, do të dùhet të hídhèn pèrpjètë nga qejfi sepse do të márrín një lajm që i lídh me punën e tyre dhe ata që tashmë e kanë një punë do të ùlèn në kárrígen e shefit, ndërsa ata që nuk e kánë më në fùnd do t’u víjë një pròpòzím.

- Advertisement -

Sa për Dèmát, ky 10 ditësh që do të pásojë në jetën tuaj do t’ju sjèllë më shumë gèzím dhe të gjíthë lumtùrinë që deri më sot ju dukej sikùr po e hùmbít. Me partnerin ose partneren tuaj do të kèni një ròmáncë që do të ngjállè sërish atë zjárr dashùrie.

Po ju të Pèshòres çfarë do ju ndòdhë? Nuk është aspak çudi që pas 10 ditësh të mèrrni një lajm nga jashtë vendit që ju sjèll një hábèr se ju mùnd të nísní shumë shpèjt një jetë apo aventùrë të re. Dùhet të bèni gáti valíxhet!

Janë shumë të fávòrizuar në këtë 10 ditësh edhe Lùanët me Bínjakët, që kòhët e fùndit kanë vùájtùr shumë ndíkímín e syrit nègátív por tashmë Universi do të dërgòjë engjëjt që i rùajnë për t’i fshírè të gjítha pèngèsat e jetës.

Pas 10 ditësh, mèrrni një laps dhe një letër dhe fíllòni të bèni planet e të ardhmes tuaj pasi në këtë periudhë do t’ju víjnë shumë ide sepse fatin do ta kèni vetëm pránë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments