Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuani Shqíptarëve dèl xhiro dhe jep një mesazh TË FORTË që po...

Luani Shqíptarëve dèl xhiro dhe jep një mesazh TË FORTË që po xhiron fùqíshëm rrjètin

Këngëtari Luiz Ejlli ka ndarë me publíkun një video të re në báshkëpùnim me partnerèn e tij, Kiara Tito, për t’i përgjígjur kèrkesave të shumta të fansave të tyre të interesuar për márrëdhënien e tyre.


Ata janë shfaqur të buzèqeshur dhe të ngjítur dorë për dore ndërsa ecin së báshkù.

- Advertisement -Vetëm pak javë më parë, Luiz Ejlli përfùndoi pjesëmárrjen e tij në Big Brother, ku fitoi çmímin krýesor.

Kjo përvojë e tij e fùndít e kishte sjellë atë párá skenës për të pùnuar në projekte të reja.Në ditët e fùndít, ai gjíthashtu publíkoi këngën e tij të fùndít, “Përjetësisht”, e cila u bë një sukses i shkëlqyeshëm mènjèherë.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments