Saturday, December 2, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! Luani Shqíptarëve dhe Kiara Tito sápo bene gjesín me te...

E FRIKSHME! Luani Shqíptarëve dhe Kiara Tito sápo bene gjesín me te shemtuar qe po cmend

Në dasmën e vajzès së Jozefina Topallit, ka qenë një foto që Mario Deda ka ndarë me miqtë e tij në rrjètet sòcíale, që ka shkáktuar zèmèrim të tepërt te Luiz Ejlli.

Emri i Marios u përmend në kohët e fùndít në lídhje me márrëdhënien e tij të ngushtë me dy djemtë shkòdranë gjatë periudhës kur Luizí ishte pjesë e “Big Brother”.

Por, dùket se Luizí nuk ka prítur mirë áktin që një nga miqtë e tij më të ngushtë ishte i pranishëm në dasmën e ish-fejuarës së tij.

- Advertisement -

Zemërimi i Luizít ka árrítur në një píkë ku ai jo vetëm ka hèqur Marion nga lista e miqve të tij në rrjètet sòcíale, por edhe Kiara ka bërë të njëjtën gjë.

Për një kohë të gjatë flitej se Mario Deda ishte një nga shòkët më të ngushtë të Luiz Ejllit.

Këtë deklároi fituesi i “Big Brother Vip” kur ishte në shtëpinë më të famshme në Shqípëri, por tani ai është “zhdùkur” nga lista e miqve të Luizít dhe Kiarës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments