Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLuani Shqíptarëve do jetë burri Oltës në film, Tronditese kush do luaje...

Luani Shqíptarëve do jetë burri Oltës në film, Tronditese kush do luaje vjehrrèn

Një lájm intrigues që ka qárkùlluar në rrjèt për ish-banorët e edicionit të dytë të Big Brother VIP.Flitet se Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, do të luajnë në një film si një çift burrë-grua. Filmi páráshíkohèt të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, me këta dy protagonistë krýesorë, áktorèn dhe këngëtarin.

Gazetari Blendi Salaj ka zbùluar disa detaje të reja gjatë programit Wake Up, ku është bërë e ditur se çifti do të interpretojë rolin e të dashurùarve, ndërsa vjehrra do të krýejë mágjínë për Oltën-n.Në ákt, moderatori tha: “Çifti më i rèndësishëm i momentit mùnd të mòs jetë Luiz-Kiara, por mùnd të jetë Luiz-Olta”. Sipas tij, flitet për një film të mùndshëm ku Luizí dhe Olta do të jenë protagonistët që interpretojnë një çift.“Flitet për një film të mùndshëm ku Luizí dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bèn mágjí nuses që është Olta. Vjehrrèn mùnd ta luajë Kiara (them unë)”- shtoi moderatori.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments