Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuani Shqiptarëve sot bën namin. Publikohet kënga e tij më e re...

Luani Shqiptarëve sot bën namin. Publikohet kënga e tij më e re “Përjetësisht”

Vetëm disa javë më parë, këngëtari Luiz Ejlli përfundoi aventurën e tij në Big Brother, ku fitoi çmimin kryesor. Pjesëmarrja e tij solli një rikthim në skenë dhe angazhim në projekte të reja. Në më pak se një javë, një lajm i mrekullueshëm erdhi nga moderatori dhe aktori Donald Veshaj, i lidhur me një këngë me Luizin.Ata publikuan një video në Instagram, që njoftoi projektin e tyre dhe më pas kënga, e titulluar “Dy shotsa”, bëri debutimin e saj të parë në emisionin “Më Lër Të Flas”.Duket se fituesi i “BBV 2” nuk ka ndërmend të harxhojë kohë dhe do të sjellë një projekt tjetër muzikor për fansat e tij, me titullin “Përjetësisht”, por këtë herë pa bashkëpunim.

- Advertisement -Ata që po presin me padurim, nuk do të kenë kohë për të pritur shumë, pasi kënga do të publikohet sot në orën 19:00. Fansat e tij do të jenë të befasuar për të dëgjuar zërin dhe stilin unik të tij në muzikë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments