Shqiptare? E Doni Prape Luizin ne BBV3, Ja Çfare Dùhet te Beni qe Luani te Fùtet Brenda ne Shtepi

E HATASHME! ‘Rrugës drejt…’ Luiz Ejlli pjesë e BBV3, cfarë párálájmëroi kështu…

Luizí jo pak ka surprizuar me videon e tij të fùndít.

“Rrugës jam” shkruan Luizí teksa dëgjohen dhe ritmet e BBVA.

Nuk dihèt nëse Luizí do surprizojë këtë javë BBVA apo jo. Por mesohet se Top Channel ka thene se duhen me shume se 1 milion vota qe Luani i Shqiptareve te hyje serish ne BBV3.

Video si më poshtë

Leave a Reply