Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizí ben veprimin SHOKUES me Kiarèn dhe kjo na habiti fare

Luizí ben veprimin SHOKUES me Kiarèn dhe kjo na habiti fare

Pas shumë angazhime me koncerte në Shtetet e Bashkùara të Ameríkës dhe në Londër, Luizí si dùket ka gjetur pak kohë për Kiarën.

Këto ditë ai po i shijon pùshimet në Korçë nga ku edhe ka postuar një foto me Kiarën dhe me disa áktorë shqíptarë.

“Muaj mjalti në Korçë”, ka shkrùar Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments