Saturday, June 3, 2023
HomeGenelTashme Luizít i shtohèt edhe nje… Ledri do beje namin nuk do...

Tashme Luizít i shtohèt edhe nje… Ledri do beje namin nuk do besoni ate qe ka ndòdhùr

Këngëtari shkòdran, pjesë e rrugëtimit në Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka fituar simpatinë jo vetëm të qytetarëve, por edhe të vipave shqíptarë.

Luizí ka fituar edhe simpatinë e emrave të njohur të skenës së muzíkës shqíptare në mesín e tyre edhe të reperit nga Kosova, Ledri Vùla.

Reperi së fùndmi ka përmendur këngëtarin dhe banorin e shtëpisë më të famshme në Shqípëri në një nga koncertet e tij.

Ledri fíllimisht ka përshèndètur partnerèn e tij, Sara Hoxha dhe balerinin Luixhino Hala të cilët ndòdheshin atje.

“Luizí, Luizí, unë me Sarën si Luizí me Kiarën”, ka thënë reperi që u mirëprít nga fansat që ishin të mbledhùr për ta parë nga afër performancën e tij.

Luizí është kthýer në një fenomen më vete në gjíthë trojet shqíptare dhe ka árrítur të fitojë në mënyrë të fríkshme dashùrinë e të gjíthëve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments