Friday, September 29, 2023
HomeGenelLUIZI ka Ditelindjen! Tu bekofte zèmra ty qe i uron ditelindjen, ja...

LUIZI ka Ditelindjen! Tu bekofte zèmra ty qe i uron ditelindjen, ja sèkrèti i tij i madh

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e lindjes.

E në ditën e tij të veçántë, ai ka vèndòsur që të fálenderojë fansat e tij për gjíthë dashùrinë që i kanë dhùrùar.

Këngëtari i dashur për publíkun shprèhèt ‘se i kanë ndrýshuar jetën’ dhe se ‘dashùria e tyre e bëri që të tríùmfonte’

- Advertisement -

“Ju ma ndrýshuat jetën, ishít fòrca, mbështètja dhe u bëtë pjesë e jetës time. Dashuria juaj ishte ajo që më hapi sytë dhe më bëri të tríùmfoja. Zoti ju bekoftë kudo që jeni. Faleminderit për gjíthçka”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments