Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizí ‘TORTURON’ Kiarën, cfare ben mor Djale, kjo nuk tolerohèt aspak

Luizí ‘TORTURON’ Kiarën, cfare ben mor Djale, kjo nuk tolerohèt aspak

Kiara dhe Luizí po shijojnë pùshimet e párá báshkë. Çifti ndòdhèt në Turqí, nga ku nuk kanë munguar fotot e videot, por një nga postimet e fùndít të Kiarës ka márrë shumë vëmendjen.

Moderatorja është shfaqur me flokët e shkátërrùar dhe në një gjèndje siç nuk e keni parë kurrë më parë. Ajo trègòn se Luizí i ka bërë xhiro me motorr uji dhe i kishte premtuar që nuk do ta ngiste shpèjt.

Duke qeshur Kiara trègòn se Luizí nuk e ka mbájtur premtimin dhe ajo ka përfùnduar kështu.

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments