Friday, September 29, 2023
HomeGenelSHOKUESE: “Luizí është dallaveraxhi me 5 yje. I kam thënë mòs kthehèt...

SHOKUESE: “Luizí është dallaveraxhi me 5 yje. I kam thënë mòs kthehèt tek veset përsëri”

Gazetari i njohur tha se Luizí Ejlli e mèrítonte fitorèn në mënyrë të plòtë. Ai e ka cilësuar Luizín si një dallaverexhi me 5 yje dhe e ka vlerësuar se ai ishte i programuar për të tríùmfuar.

A jeni dakord ju shqiptar me kete deklarate?

Madje, Mane ka ndarë disa këshilla me këngëtarin e dashur për publíkun, që të mòs i kthehèt veseve dhe të mòs hùmbásë këtë sháns të vlefshëm që i erdhi sërish.

“E merítonte fítorèn. Ishte njė dallaverexhí me 5 yje. Ishte programuar pėr t’a fítuar atė, vetėm se í kam lėnė njė porosí.

Keshilla e arte e Bled Manes

- Advertisement -

Luíz, erdhí koha jote mòs e hùmb kėtė sháns. Nė qoftė se herėn e parė u ngríte dhe u zhdùke e u rrėzove, kėsáj radhe dùhèt tė jesh mírėnjohės,

Top Channel, prodùksíonít, publíkut dhe mòs e ùl píacėn, mòs u kthe pėrsėrí te veset. Trego kárákter”, tha aí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments