Friday, September 29, 2023
HomeGenelTRONDITËSE/ Kristi: “Luizí me flokët biond fantazon për mua mbás mesnatës”

TRONDITËSE/ Kristi: “Luizí me flokët biond fantazon për mua mbás mesnatës”

Ditën e djeshme u zhvillua finalja e madhe e emisionit “She’s on Top”.

Ndërsa të gjíthë prítnin që Krist Aliaj të komentonte vajzat konkurrènte, ai surprizoi me një dekláratë krejtësisht ndrýshe.

Duke iu referùar fituesit të edicionit të dytë të BB VIP, Luiz Ejlli, Kristi tha: “Për ish-kolegun tim biond. Që fantazítë që ka për mua në mesnate ose mbás orës 12, t’i mbájë sèkrèt. Të lutem.”

- Advertisement -

Në një moment tjetër, kur u pyet se për kë e kishte fjalën, ai përsëri u shprèh: “Ish-kolegu im me flokë biond.”

Argjíra Spanca vazhdoi ta pyeste nëse kishte nënkuptuar Luiz Ejllin, por Kristi nuk dhá një përgjígje të qártë.

“Absolutisht”, dùke shtuar se nuk dëshiron që të japë më shumë komente.

- Advertisement -

Por, pervec deklárates se Kristit ne kete muaj te nxèhte veror, nje tjeter deklárate ka bere nje buje te madhe dhe ajo vjen nga i madhi Alfred Çako i cili keto kohe i eshte qepur krýeministrit Rama, dùke thene lloj lloj çudíe per te.

Shpërthen Alfred Çako: “Edi Rama do ngeli me gishta në b’ythë. Do arrèstohèt nga Kabala”

Edí Rama mùnd te arrèstohèt nga Kabala ne dítet ne víjím.

Kryemínístrí Edí Rama pasí morí ínformacíon nga Ruset qe Ameríka deshíron ta kríjoj Shqíperíne e madhe permes trazírave dhe ta shkátrroj serbíne, ky kríjoí nje draft projekt e qe ne ákt eshte nje permbleje skenarí qe Hakeret rus nxorèn keto sèkrète dhe e lájmruan Ramen, ndersa ky shpíunoí tek BE.

Gje qe acároí Shtetet e Bashkùara dhe Elíta mùnd ta denoj Ramen me bùrg te perjetshem per príshjen e mareveshjes se tyre.

Pse Rama nuk e do Shqíperíne e madhe.?

Sepse ajo do te udhehíqet nga Albín Kírtí dhe Rama pastaj do mbesí me gíshta ne Byq. Dhe per ta ndáluar ket ky dorezoí draftín tek Francezet.
Kjo eshte tradhètí tek Ameríkanet dhe per ket mùnd ta arrèstojne shume shpèjte.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments