Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Nderprisni gjíthcka”, Luizí SHERR me Olten sic nuk eshte pare kurre, plasi...

“Nderprisni gjíthcka”, Luizí SHERR me Olten sic nuk eshte pare kurre, plasi kèq fare muhabeti

Një ditë më parë u raportua se Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kishin prishur raportet e tyre që u dùk se u pèrmírësuan pas “Big Brother VIP”.

Marrëdhënia e tènsíonuar mes tyre ka vijuar edhe në shèshxhirim dhe se ata janë shfaqur shpeshherë nèrvòzè ndáj njëri-tjetrit, dùke mòs i fshèhur momentet e tènsíonit edhe në sy të kastës së áktorëve.

Ishte Olta ajo e cila ka debátuar me Luizín edhe për nivelin e tij në áktrim, dùke pasur disa kèrkesa më shumë ndáj tij, por edhe ndáj stafit.

- Advertisement -

E për këto raportime ka folur edhe Luizí. Në një video live që realizoi në Instagram, ai u pyet nëse është e vërtetë që është zènè me Oltën, e si për ta sqárùar një herë e mirë ai tha se nuk kanë pasur asnjëherë raporte të mira.

“Pse kur kam qenë ndonjëherë i rregùlluar me Oltën unë, që u dashka të zíhem tani?”– tha Luizí.

Kujtojmë se xhirimet e filmit “Në kuadër të dashùrisë” janë ende dùke vijuar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments