Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLuizí flet më në fùnd me të ëmën brènda shtëpisë, prodùksioni bèn...

Luizí flet më në fùnd me të ëmën brènda shtëpisë, prodùksioni bèn veprimin e paprítur

Vazhdon seria e telefonatave brènda shtëpisë dhe emocionet janë të mëdhá jo vetëm për banorët por edhe për ndjèkësit.

Një telefonatë që prítej me shumë kùriozítet ishte patjeter ajo midis Luizít dhe një nga familjarët,që qèlloi të ishte píkërisht nëna e tij.

Biseda: Nëna e Luizít: Faleminderit prodùksionit që na e ka të mùndur këtë telefonatë. Ata zòti i fòrcoftë, ju mu ba edhe ma të fòrtë, edhe me vazhdu. Ndëgjo nanë. Luiz. Ti me vazhdu nanë. Sepse e kena provu vetë….

Nëna e Luizít: A jeni mirë krejt ju? Na jena krejt mirë. Jena krènar me ty. Vazhdo. Luizí: Me vazhdu dihèt që do vazhdoj moj burrnesh.

Nëna e Luizít: Andrra vazhdon. Ti vazhdo na ke ba krènar. Ti me bekimin e zòtit, vazhdo, maj zòtimin që e ke dhánë.

Luizí: Në rregùll, a ta fitoj a jo? Prodùksioni: Luiz, koha jote mbároi. Luizí: Kur mbároi, se nuk e niva? Me shkëputje. Seriozísht e ke? Në atë moment, Luizí u nèrvòzua me prodùksionin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments