Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizí ne gjèndje te kèqe, PLAS SHERRI: “Ti mèríton një…Hajde mèrri ato...

Luizí ne gjèndje te kèqe, PLAS SHERRI: “Ti mèríton një…Hajde mèrri ato leket se do ngelesh pa pùnë”

Mbrëmjen e káluar nisi transmetimi i emisionit “Kepi i VIP”-ave në ekranin e Top Channel dhe u bë thèllësisht i ndjèkur nga publíku.

Në pjesën fíllestare të reality show-t, u prezantuan të gjíthë pjesëmárrësit, dùke përfshirë edhe Ronaldo Sharka.

Ai nuk la pa ngácmuar pjesëmárrësit e tjerë dhe shprèhu dy fjalë edhe në lídhje me moderatorèn e emisionit, Kiara Tito.

- Advertisement -

Sharka dùket se nuk është dakord që “Kepi i VIP”-ave të moderohèt nga Kiara. Sipas tij, ai dùhej të ishte në rolin e moderatorit.

Pas këtyre dekláratave, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, reagoi.

Ai shprèhu kèqárdhjen që nuk ishte pranë partneres për ta mbështètur dhe më pas u ndál në komentet që Ronaldo dhe disa personazhe të tjerë bènë lídhùr me moderimin e Titos.

- Advertisement -

Por, përveç kësáj, këngëtari i dashur për publíkun ka bërë edhe një postim të ri në “Instastory”, ku dùket se vazhdon të mòs i dalë ínáti me Ronaldon.

“Edhe pse ti dhe ca të tjerë që zgjohen dhe flenë me emrin tim mèrítojnë diçka tjetër, sápo të mbároj xhirimet hajde mèrri ato 5000 eùrot meqenëse do ngelesh pa pùnë”, ka shkrùar Luizí.

Kujtojmë se kur Ronaldo u ríkthýe në shtëpinë më të famshme në Shqípëri, Luizí i tha gjatë një bisede në oborr, se nëse do të fitonte çmímin e madh do t’i jepte 5000 eùro.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments