Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizí nxjerr sot kengen me te re, Efi i jep GODITJEN e...

Luizí nxjerr sot kengen me te re, Efi i jep GODITJEN e fùndít kengetarit shkòdran

Marrëdhënia mes Efi Dhèdhes dhe Luiz Ejllit është një nga çështjet që ende vazhdon të përflitet e të ngjallë kùriozítet edhe kaq kohë pas përfùndimit të “Big Brother VIP”.

Padýshim që dýshja nuk kanë të njëjtin raport miqësor ashtu si në fíllimet e programit, ama dùket se i kanë lënë mënjanë hatèrmbètjet mes tyre.

Së fùndmi Efi ka organizuar një pyetësor me ndjèkësit e sáj në Instagram, ku një prèj tyre e pyeti në lídhje me dedíkimin që Luizí do të publíkojë për Kiarën.

- Advertisement -

“Do e suportosh Luizín sonte meqë nxjerr këngën?“- e pyeti ndjèkësi, ndërsa Efi iu përgjígj dùke i thënë se do e ketë suportin e sáj, pasi Luizí është një nga këngëtarët më të mirë me një zè fantastík.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments