Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLuizí mèrr lájmin e fòrte nga jashtë: Po dòli Kiara, dil edhe...

Luizí mèrr lájmin e fòrte nga jashtë: Po dòli Kiara, dil edhe ti! Ia kanë dhënë Oltës

Informacion nga jashtë, por jo nga banorët, por nga fansat. Mbrëmjen e sotme, një person është afrùar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbùluar diçka shumë të rèndësishme Luizít.

Teksa bèrtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohèt Kiara pasi prodùksioni ia ka dhënë çmímin e madh Oltës.

“O Luiz! O mbret, po dòli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kòt, se ia kanë dhënë Oltës”

Nëse ky ínfòrmacion do jepej nga banorët do pènalizohej dhe ndoshta do eliminohej, por në këtë rast prodùksioni nuk ka se çfarë të bëjë.

Banori më i përfolur i këtij edicioni të Big Brother, Luiz Ejlli, ka treguar së fùndmi ndíhmën që deputeti sòcíalist, Benet Beci, i ka ofrùar atëhere kur këngëtari nuk e ka prítur.

Duke e cilësuar si një njeri të “paparë” dhe “të mirë”, Luizí po i trègònte Kiarës se kur ishte në nèvojë ishte Beci ai i cili asoj kohe nuk ishte në kòstumin e deputetit, por mbánte postin e administratorit të KESH-it, i ofroi ndíhmë.

Këngëtari tha se kjo ndíhmë e ardhùr nga deputeti sòcíalist ishte një suprizè për të pasi ai gjatë gjíthë kohës trègònte mbështètjen e tij për ish-krýeministrin Sali Berisha.

“Benet Beci më ka ndíhmuar shumë. Realisht është shumë njeri i mirë. Tani është deputet, atëhere ka qenë administrator i KESH-it po tani është deputet me PS edhe u habita me thën të drejtën se siç rrija unë SB SB, më ndíhmoi shumë. Njeri i paparë. Atëhere kur sma mori mendja, atëhere kur thoja çfarë të bëj, ku të ík, vetëm kur më tha”, dëgjohèt teksa i trègòn Kiarës Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments