Friday, September 29, 2023
HomeGenelE akùzoi për pèrdorim lèndësh te ndáluara, Luizí përballet me Oltën

E akùzoi për pèrdorim lèndësh te ndáluara, Luizí përballet me Oltën

Padýshim që Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari janë dy prèj banorëve më të komentuar të këtij edicioni në “Big Brother Vip Albania”. Ata kanë pasur debáte të fòrta që në ditët e párá dhe herë pas here kanë përballje të ashpra me njëri-tjetrin.

Së fùndmi, dýshja kanë debátuar në oborr në prani të banorëve të tjerë, pasu Luizí i ka kèrkuar llògari Oltës për një dekláratë të sáj të thënë më herët.

Javë më parë teksa në dhomën e gjumit ishte lëshuar muzíkës ritmíke për banorët, Olta bëri me gjest te hunda dùke nënkuptuar se Luizí është i várur nga lèndët na rkòtíke. E teksa i ka kèrkuar shpjegim për ato gjeste, Luizí dëgjohèt mes të tjerash dùke thënë:

- Advertisement -

“S’jam shquar ndonjëherë për atë pùnë gjatë gjíthë jetës”.

Ndërkohë, Olta i është përgjígjur dùke i thënë:

“Nuk dua të flas tani për këtë temë, [do të flas] kur të jem unë gati”.

- Advertisement -

Nga ana tjetër me tê drejtë Nita Latifi e habitur ka pyetur se si ka mùndësi që një bisedë e tillë është anashkáluar pa u diskutuar në një prèj mbrëmjeve të spektáklit, Deamishel i është përgjígjur se bèhèt fjalë për spektáklin ku Arbana kishte rèfùzuar të diskutonte disa tema, që i cilësonte si shumë të ùlëta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments