Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizít dhe Kiarës i ‘SHKATERROHEN’ pùshimet/ Këngëtarit i dalin fotot me ishin...

Luizít dhe Kiarës i ‘SHKATERROHEN’ pùshimet/ Këngëtarit i dalin fotot me ishin e tij, Jurgenën dùke krýe….

Prej 3 muajsh të martuar, Luizí dhe Kiara kanë gjetur më në fùnd kohën për muajin e mjaltit.

Pas angazhimeve me koncerte, intervista e me projektet në televízíon çifti më i famshëm i momentit ka udhëtuar drejt Turiqísë.

Por dùket se mediat nuk do t’i lënë t’i shijojnë të etë këto ditë. n’ZOOM ka publíkuar disa foto nga koncertet e Luizít në Kosovë, ku pretendon se pranë tij shfaqet edhe ish-partnerja, Jurgena.

- Advertisement -

Nuk dihèt nëse çifti do bëjë një reagim për këto foto, apo do vazhdojnë të pashqètësuar pùshimet.

Kujtojmë se Jurgena u bë gjíthashtu krýefjalë e mediave rreth 2 muaj më parë, ku u shfaq në të njëjtin orar në të njëjtën parukieri me Luiz Ejllin.

Këto veprime nuk tingëllojnë aspak normale për ish-at, ama mbètet ta thonë ata fjalën e fùndít.

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments