Friday, September 29, 2023
HomeGenelLUIZIT do i íke TRURI! Ronaldo “krahason” Kiarën me lopën?

LUIZIT do i íke TRURI! Ronaldo “krahason” Kiarën me lopën?

Ronaldo Sharkës dùket se nuk po i dèl ínáti pas lárgimit nga shtëpia nga këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito

Ditë më parë ai kishte pasur një debát publík me Luizín për 5000 eùro derisa kishte thënë se Kiara për shkák të Luizít e moderoi emisionin Kepi i VIP-ve.

Luizí ia ktheu atij por tani dùket se Ronaldo nuk ndálet së írònizuari me Kiarën, pasi që me Luizín si dùket nuk mùnd të shtyhèt në debát.

- Advertisement -

Por, ai ka zgjèdhùr që ta sùlmojë Kiarën dhe jo Luizín dhe kështu e thotë edhe video e tij që ai ka postuar në Instagram.

Edhe pse nuk e përmend emrin e Kiarës, Ronaldo në njëfarë aludon tek ajo pasi që e përmend ekranin dhe jo muzíkën, derisa flet kinse për showbizín shqíptar.

“Ndodhemi këtu në një intervistë ekskluzíve me njërën prèj vajzave më të komentuara të showbizzít shqíptar, që as ajo vetë nuk e di çfarë pùne bènë, për çfarë dèl në ekran, por gjíthsesi doja ta pyesja këtë vajzè në pyetjen e parë që me vinte ndërmend: Ku i ke bërë buzèt?”.

- Advertisement -

Kjo edhe pse nuk e trègòn emrin shfaq atë se Ronaldo e ka me Kiarën pasi që Kiara është vajzè ekrani dhe njëra prèj atyre vajzave më të përfolura të showbizzít shqíptar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments