Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizít “nuk i ndáhèt shpirti” nga Megi Topalli? Zbùlohèt video TRONDITESE qe...

Luizít “nuk i ndáhèt shpirti” nga Megi Topalli? Zbùlohèt video TRONDITESE qe po xhiron ne rrjèt

Jo vetëm në BBV, por në çdo intervistë të tij pas fitores së reality show-t, Luizí nuk ka lënë rast pa përmendur historinë e tij të shkùar të dashùrisë. Atë më vajzèn e Jozefina Topallit, Megin.

Duket se edhe filmin ku ka luajtur së fùndmi, Luizí e lídh píkërisht me këtë histori. Kujtojmë se Luizí në film ka rolin e një djali të një shtrese të várfër të shoqërisë, i cili dashurohèt me Olta Gixharin (áktore) që në film i përket një familje të pasur.

Luiz Ejlli, një nga dy protagonistët e këtij filmi, shprèhèt:

- Advertisement -

“Personazhi në film ka të bëjë me një pjesë të jetës sime shumë të rèndësishme që e kam përjetuar vetë. Ndoshta kjo është arsyeja që e kam gjetur veten në atë rol. Më pëlqen sepse shoh veten ku jam sot dhe ríkthehem tek Besi që kam rolin në film”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments