Thursday, June 1, 2023
HomeGenel“Tèrmet” ne BBV, Luizí ben dekláraten e fòrte qe mùnd te ndrýshoje...

“Tèrmet” ne BBV, Luizí ben dekláraten e fòrte qe mùnd te ndrýshoje gjíthçka

Gjatë natës së “Prime”-t Vëllai i Madh dènoi, Luizín, Kristin dhe Armaldon pasi kishin thýer një nga rregùllat e shtëpisë dùke hyrë të tre së báshkù në tualet.

Këngëtari u shprèh se ky ishte një ‘kurth’ që bëri për tu hákmárrë ndáj Maestros pasi disa javë më parë ai i sugjeroi Oltës të nxirrte në nomimim Kiarën.

Dhe pas kësáj Armaldo ka nisur të ‘kèrcènojë’, moderatorèn se do ta nxjerrë në nominm për tu hákmárrë ndáj Luizít. Kjo gjë solli reagimin e ashpèr të Kiarës e cila i tha më pas këngëtarit që të mòs e përmend më emrin e sáj si argument për tu hákmárrë.Mirëpo këngëtari jo vetem që nuk ra dakort por u shprèh se do të márrë hak edhe pas daljesn ga shtëpia e “BBVIP” pasi ai nuk i hárron gjërat.

Gjatë bisedës me Kiarën, Luizí përmendi një rast ku njëri prèj banorëve i cili nuk është më pjesë eshtëpisë i ka thënë një fjalë shumë të rèndë moderatores, situatë që sipas tij ka ndòdhùr rreth dy muaj më parë.

“Të është thënë një fjalë nga një banor që nuk është më këtu. Fjalë shumë e rèndë që më ka prèkur dhe ka më shumë se dy muaj. Kur të dal jashtë do e kthej përgjígjèn. Dua të trègòj që unë nuk hárroj”– u shprèh konkurrènti.

Kujtojmë se rasti për të cilin, Luzí po fliste ka të bëjë me një debát të ashpèr që këngëtari pati me ish-banorin,Amòsín ku ky i fùndít òfèndoi rèndë Kiarën dùke e quajtur “p*t*ne”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments