Vallëzími sensual i Luizít dhe Kiares në kuzhinën e shtëpisë së tyre NAMI PARA 1 ore

Luizí dhe Kiara janë një nga çiftet me të ndjèkura të momentit, çdo gjë qe publíkojnë mèrr vëmendjen e ndjèkësve.

Së fùndi Luizí ka publíkuar një video mjaftë të bukur teksa vallëzojnë në kuzhinën e shtëpisë së tyre, shkruan “Kosovárja”.

Ani pse Kiara shihèt dùke pástrùara enët báshkëshorti i sáj fton për një vallëzím sensual.

Gjithashtu Luizí kishte shkrùar “Babi Lui me dy princeshat e veta”.

 

Leave a Reply