Saturday, September 30, 2023
HomeGenelLuizit i iken mendja! Prodùksioni i BBV e lárgon nga shtëpia…dhe fùt...

Luizit i iken mendja! Prodùksioni i BBV e lárgon nga shtëpia…dhe fùt nje serb

Mengjesín e sotem te gjíthe banoret e Big Brother jane zgjuar te cuditur kur kane pare qe Golden Eagle dhe pija Natyral, prodùkte origjínale kosováre, jane lárguar si sponsor nga Big Brother.

Gjate nates stafi ka vèndòsur pijen 8S2 e njohur ndrýshe si ‘B52 gri’ e prodhuar ne Koplík, por pjese e kesáj kompanie eshte dhe pija Fruvita, nje pije e importuar nga Serbia.

Nuk aludojme dot se cili ka qene motivi krýesor i nderrimit te sponsorave ne mes te sezonit, urojme qe te jete vetem prèj páráve.

- Advertisement -

Pija Golden Eagle mori shume emer, pasi konsumohej nga Luizí, personazhi krýesor i ketij Big Brother, dhe sic thuhej, prítej qe nje nga keto Prime do ti ofrohej te behèt ambásador i kesáj kompanie.

Por ky ndrýshim i paprítur do ndrýshoje te gjítha. Ne si media nuk kemi pse dalim kundra asnje kompanie.

- Advertisement -

Por askush si shqíptar, nuk árrín ta kuptoje, se si nje televízíon i cili flet per shqíptaret, tènton ti báshkòje ato, dhe pranon si sponsor nje prodùkt Serb, aq me teper me keto shíkueshmèrí dhe impákt qe ka.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments