Monday, October 2, 2023
HomeGenelA e gòditi Luizí apo jo Kiarën? TCH publíkon pamjet e fríkshme,...

A e gòditi Luizí apo jo Kiarën? TCH publíkon pamjet e fríkshme, s’ka nèvojë për fjalë

Luiz Ejlli gjatë kësáj jave fùti në grackë Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi t’i thýenin rregùllat. Të njëjtit ishin fùtur në tualet së báshkù, gjë që nuk lejohèt me rregùlla dhe kjo bëri që ‘Vëllai i Madh’ të mèrrte një dènim për ta.

Të tre u dërguan në televotim dhe njëri prèj ty do të lárgohej nga shtëpia të shtunën, që do të thotë në spektáklin e natës së káluar.

Në ato momente që ndòdhi situata, artisti shkòdran tha se kjo ishte e planifíkuar dhe se e kishte ëndèrrùar këtë moment.

- Advertisement -

Në “Fan Club” sot (e díel) u transmetuan disa pamje, ku Kiara e shtyu me këpucë Luizín në momentin që po thoshte këto fjalë.

Këngëtari nga ana tjetër e gjùajti me shuplakë në këmbë, gjersa dùket se ishte në një moment kur po fliste seriozísht dhe nuk dëshironte që të pèngohej.

“E shtyva unë me majë të këpucës që të pushojë, ai ma shtyu këmbèn. Nuk më qèlloi më shtyu, sepse unë e shpova me tákë te gjuri që mòs fol ndërkohë që kishte plan të thoshte këtë gjënë që tha për Kristin dhe Armaldon. Një gjë kòt”, deklároi Kiara në dhomën e rrëfimit. Madje, moderatorja kèrkoi që të mòs transmetohej kjo pjesë e të mòs diskutohej síkur dhùnë.

- Advertisement -

Luizí dhe Kiara, dy banorët e Big Brother VIP Albania mbrëmë nuk kanë káluar një natë të zakonshme.Kiara ka kèrkuar nga Vëllai i Madh që ajo dhe Luizí të kalojnë disa ditë vetëm në një dhomë.

Mbrëmjen e sotme Arbana ka zbùluar surprizèn e Kiarës për Luizín dùke ndarë pamjet nga dhoma ku çifti deri të martën do qëndrojnë báshkë.

Luizí u lumturua nga kjo surprizè e Kiarës e madje shprèhu dëshirën që të shkòjnë aty párá se të mbáronte prime.

E vetmja ankèsë e Luizít ishte ákti që dhoma ka kamera, gjë që do e frènojë çiftin të kalojë momente íntíme. Megjíthatë mbètet për tu parë ç’do ndòdhë me të dy deri të martën brènda dhomës.

Luizí vazhdimisht e potenconte se e kishte të vèshtírë të përmbáhej, derisa ata gjíthë natën e káluan pranë njëri-tjetrit.

Kjo dùket të ketë qenë një natë shumë e ‘nxèhtë’ për dýshen, por aq edhe e síkletshme. Në një ambjent aq íntím, të veçántë dhe të bukur prítet që çifti të dhùrojë emocione dhe momente të bukura së báshkù.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments