Ekskluzíve! Ky Emer po ÇMEND gjithe Boten, Kiara e Luizi po Mbyten me Komente

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit më të ri, “Cherry on Top” me moderatorèn Bora Zemani.

Kiara trègòi për muajt e fùndít të shtátzènisë, emrin e vajzès dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbùloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

“E kemi zgjèdhùr emrin pas shumë muajsh kèrkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzíve “L”.

Ishte kèrkesë e Luizít, vèndòsja si të duash, por dua shkronjën “L” dhe keshtu mendohet se bebi do te mbaje emrin Love.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...